^Powrót do początku

KUC-LANDIA

M. i L. Goławscy

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Imieniny

Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Licznik odwiedzinPoznaj nas

 

Dziękuję za interesowanie moją osobą. Od zawsze moją pasją były konie, któregoś dnia postanowiłem kupić kucyka. Dużo o nich czytałem, poznałem ich rasy, zachowania i charakter. Moje kuce są przyjazne i jestem pewny ich zachowania - głównie dlatego, że podczas hodowli miały stały kontakt z ludźmi. Moja praca ukierunkowana jest na agroturystykę. Moje konie idealnie spełniają swoje zadanie. Prowadzą karetę, można jeździć na nich wierzchem, są przyjazne, dają się głaskać i nic sobie z tego nie robią.

 

Każdą karetę jaką posiadam wykonałem własnoręcznie. Stawiam na bezpieczeństwo, więc uzbroiłem je w hamulce - choć ufam swoim koniom to zawsze warto mieć hamulec awaryjny. Każda kareta to miesiące pracy. Posiadam ich kilka i następne cały czas projektuję. Każda z karet wyprodukowana została na różne okazje. Od ślubów, komunii, po imprezy w lesie przy ognisku.  Karety są zdobione kwiatami, specjalnym płótnem, ozdobne lampy podświetlają karetę dając bajeczny klimat. Nie zapominając o strojach dla ciągnących karetę kucy. Praca daje mi dużo satysfakcji, zyskuję dużo uśmiechu głównie od tych najmłodszych, dla których kuce - z resztą jak i dla mnie - są stworzeniami "jak z bajki".

 

Jestem otwarty na każdą propozycję wyjazdową, zapraszam również do siebie. Telefon kontaktowy znajduje się w górnej części strony.

 

Pozdrawiamy!

Administrator, twórca, foto: Michał Maliszewski, na zlecenie Kuc-landia.